Cechy Audi A7

Audi A7 używany można nabyć w Poznaniu i wielu innych miejscach w Polsce. Jest to auto o dużej renomie i klasie. O aucie tym napisano już niemal wszystko, stawiając akcent na nowoczesną sportową sylwetkę, połączoną w najlepsze cechy luksusowej limuzyny. Najprościej jednak mówiąc, jest to luksusowy liftback wpasowany między segment E i G. Audi A7 to duży krok w przyszłość. W modelu tym następuje idealne połączenie tego co klasyczne z zastosowaniem nowoczesnych technologii cyfrowych. W końcu nie na darmo auto to ma konkurować z Mercedesem CLS, czy Porsche Panamera.

Audi A7 – cechy unikalnego wzornictwa

Audi A7 to przede wszystkim gra wzornictwa. W tym samochodzie mocno stawia się na styl i klasyczny wygląd. Nie inaczej jest z wnętrzem auta. Zastosowane rozwiązania w postaci dwóch dużych wyświetlaczy dają pełen dostęp do zarządzania systemami w samochodzie. Minimalistyczne wnętrze zostało tak zaprojektowane, aby zachować wysoką funkcjonalność, przy dużej dostępności miejsca.

Audi A7 – ceny używanych i nowych aut w Poznaniu

To wszystko jednak ma swoją cenę, co zachęca wiele osób do kupowania raczej Audi A7 używanego w Poznaniu i innych miastach. Nowe audi A7 Sportback to koszt przynajmniej 273 tysięcy złotych. W zależności od wersji te ceny mogą wynosić nawet ponad 350 tysięcy złotych. Naturalnym więc jest, że w tym segmencie będą poszukiwane auta używane. Audi A7 używane w Poznaniu, można już nabyć w cenie około 150 tysięcy złotych. Takie auta najczęściej posiadają roczną gwarancję, sprawdzony stan techniczny, przebieg i pochodzenie. Niektóre przeglądy obejmują aż 117 punktów kontrolnych. To daje gwarancję, że przy tak dużym wydatku nie musimy mieć obaw o awarie, wynikające z ukrytej historii pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *