Audi A5 używany – popularny samochód w Poznaniu

Audi A5 używany Poznań to częste zapytanie, które jest wpisywane w wyszukiwarkach internetowych. To tylko pokazuje, jak dużą popularnością cieszy się ten model wśród fanów czterech kołek. Model ten, wyprodukowany w 2007 roku od początku trafił w gusta klientów. Pozycjonowany był jako sportowy samochód klasy średniej, czerpiąc najlepsze cechy konstrukcyjne z modelu Audi A4. Niestety ze względu na spore koszty związane z nabyciem nowego modelu, duża popularnością cieszą się auta Audi A5 używane w Poznaniu i wielu miastach Polski.

Wersje Audi A5

Audi A5 produkowane jest w kilku wersjach. Początkowo dostępny był tylko w wersji Coupé, natomiast od 2009 wprowadzono kolejne wersje, takie jak Sportback i Cabriolet.

Audi A5 w wersji Sportback to był pierwszy tego typu pojazd marki Audi w historii. Jest to pięciodrzwiowy liftback klasy średniej z bezramkowymi drzwiami. Natomiast Audi S5 jest to usportowiona wersja Audi A5. Dostępne od 2010 roku Audi RS5 wyposażone jest w wysookoobrotowy silnik V8 o pojemności ponad 4 litry z napędem na cztery koła. Świetnie sprawdza się przy wysokich prędkościach obrotowych.

Powody, dla których kupujemy auto Audi A5 używane w Poznańskim salonie Papis

Popularność Audi A5 zdobyło przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, komfort jazdy i sportowy charakter. Dzięki temu, że jakość użytych elementów i podzespołów jest wysoka, auto takie nie zużywa się szybko a ślady eksploatacji są mniej widoczne. Dlatego też auta takie są chętniej wybierane, gdy szukamy pojazdu używanego.

Kupowanie Audi A5 używanego w Poznaniu wiąże się z dużym wyzwaniem i ryzykiem. Nie tylko bowiem musimy zwrócić uwagę na prawidłowy przebieg takiego pojazdu, ale przede wszystkim na jego stan techniczny. Warto więc dokonać zakupu w salonie samochodów używanych Papis, gdzie każde auto jest dokładnie sprawdzone pod względem technicznym. Dodatkowym atutem każdego pojazdu jest gwarancja, co zmniejsza ryzyko zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *